fryzury z grzywka zdjęcia > cery tłustej > Jak usunąć czarne kropki na twarzy 
 
fryzury z grzywka zdjęcia > cery tłustej > Jak usunąć czarne kropki na twarzy
Jak usunąć czarne kropki na twarzy


Jak pozbyć się czarnych punktów na twarzy - upadek - porady profesjonalnych kosmetyczek i maski i innych tradycyjnych środków.

Czarne punkty na twarzy - upadek, ponieważ stanowią one ubrat.Chto upadek, są czarne kropki, dlaczego pojawiają się na naszej twarzy? Daj nam określić i rozpoznać, że czarne kropki są utleniane skóry tłuszczu, ale tylko w wyniku tego, nadwyżki tłuszczu. Powody są różne - błędy w diecie, zmiany hormonalne, złe nakładania kosmetyków lub ich złej jakości. Że dowiedzieć się, co przyczyną pojawienia się czarnych kropek lepiej idź do dermatologa. Omówimy metod zapobiegawczych, które pomagają pozbyć się zaskórników, wągry na twarzy.
Czarne punkty i peeling

Aby pozbyć się zaskórników, nie zapomnij o przygotowanie skóry na maską pracowała sprawnie i skutecznie. Byłoby lepiej, jeśli przed maską można oczyścić skórę z skórki, a na koniec będzie trzeć nespirtovym tonikiem. Częstotliwość używania masek - 2 razy w tygodniu, i przemyć może być jogurt dziennie.

Jeśli masz ochotę i czas, zastąpić peeling łaźni parowej. Jego skład elementarne - wrzącej wody i kilka kropli olejku (herbata lub drzewa różanego, geranium). Technologii tace z czarnymi kropkami na powierzchni zwykle nie różni się - do odlewania składu szerokiej pojemnika, pokryte ręcznik i zachować osoby na brodzie. Niektóre kosmetyczki dopuścić możliwość samodzielnego usuwania zaskórników czarne kropki Po kąpieli - jeśli to zrobisz, to bardzo ostrożnie, objęcia wełna Fingers, aby uniknąć zranienia skóry.
Maski przeciwko czarne kropki na twarzy

Płatki owsiane lub owsiane, będą stanowić podstawę dla wyjątkowej maski który pomoże Ci pozbyć się zaskórników na twarzy. Crush 2 duża garść Hercules, i wymieszać z łyżeczką sody oczyszczonej. Dany skład i będzie maska podstawie tego, że nie lubię czarne kropki-Rozpuścić jej mleka gęsty krem i umieścić ją na obszarach, gdzie czarne kropki lub twarzy. Trzeć i trzeć nie trzeba - 10 minut, następnie spłukać.

Dobre narzędzie na czarne kropki będzie oczyszczający. Przygotowanie - jak w poprzedniej wersji płatki owsiane, ale nic do dodania do gliny nie jest konieczne, to samo w sobie jest doskonałą adsorbent. Na tyle kupić w sklepie czystej gliny białej, wymieszać z wodą i mieszaninę ponownie umieścić na twarz na 15 minut.

Trzecia wersja maski przed czarnymi kropkami - Fot. Ryż ten puchar spłukać wodą, następnie wlać czystej przegotowanej wody w nocy. W nocy spod wody ryż można pić, to oczyścić organizm i ryżu ugniatać aż do stanu zawiesiny i na twarzy przez 15 minut.

I wreszcie, najprostszym maski opcja, która przyczynia zanik czarne kropki - kefir. Po prostu umyć i opłukać kefir mu pięć minut później - zawiera kwasy, które rozpuszczają się na skórze tłuszczu.

I więcej porad, choć raczej kosmetyczne plan - czarne kropki są rozjaśnić, jeśli w tygodniu przetrzeć wodą utlenioną.

Naszych wskazówek i maski pomoże pozbyć się zaskórników na twarzy i uczynić skórę bardziej atrakcyjne.